LAAM Kinnisvara

Tule LAAM Kinnisvara meeskonda!

LAAM Kinnisvara tugevusteks on kinnisvara müük, turundamine ja lisaks pakume kodu sisustamisel tervikteenust.

Ootame Sind meie juurde vestlusele. Räägime heameelega meie tööst ja Sinu võimalikust arengust LAAM Kinnisvaras.

Maakleri tegevust toetab sisuline koolitusprogramm, mis aitab paremini sisse elada ja annab mitmeid teadmisi ja oskusi. Viime läbi nii valdkonna alaseid, kui ka psühholoogia teemalisi koolitusi ning müügi- ja läbirääkimiste koolitusi.

Kokku on koolitusi aasta jooksul 12 erineval teemal.

Meie jaoks on oluline ühise kogemuse jagamine, mis annab meile põhjuse iga nädal aruteludeks kokku tulla, et kasvatada teadmisi klientidest ja turuarengutest.

Vähemalt korra kuus oleme koos innovatsioonitoas ja otsime uusi ideid meie tööelu paremaks korraldamiseks.

Meiega on väga lihtne liituda, sest LAAMikad ootavad Sind.

Usume, et on hea liituda inimestega, kes armastavad oma tööd. Hoiatus: see on nakkav.

Oleme saanud 2020 Äripäeva Kinnisvara Topis VI koha ja varasemalt Äripäeva “parim Gasell 2019” diplomi, mis on tihedas konkurentsis väärt tunnustus.

Kandideerimiseks täida vorm

Liitun Kinnisvarakooli meililistiga