Büroo- ja äripinnad

Üldinfo / Eesmärk / Sihtrühm / Programm/ Toimumisaeg ja maksumus/ Koolituse tellimine

Koolitus keskendub ärikinnisvara temaatikale. Koolitusel käsitletakse ärikinnisvara erinevusi võrreldes elukondliku kinnisvaraga. Analüüsitakse Tallinna populaarsemaid ärikinnisvara rajoone ning arutatakse, mis parameetrid teevad äripinna äriomanikule edukaks.

Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda osalejatele ülevaade büroo- ja ärikinnisvara olemusest ning turu trendidest ja  nõudlusest Tallinnas. Samuti analüüsitakse, miks mõned äripinnad on edukamad kui teised ja mis on selle edukuse põhjused.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud inimestele, kelle töö on seotud ärikinnisvara arendamise, vahendamise või haldamisega.

Programm

• Millised on büroo- ja ärikinnisvara trendid Tallinnas?
  • Kust leida büroo- ja ärikinnisvarale üürniku?
  • Kes teeb ja kus tehakse suurem osa büroo- ja ärikinnisvara tehinguid.
  • Mis on finants näitajad mille alusel tehakse büroo- ja ärikinnisvara üüri otsused.
  • Ärikinnisvara kui investeering – kas osta või üürida?
  • Ärikinnisvara maksustamine.
  • Tänavakaubandus ja selle võimalused.
  • Ärikinnisvara erinevad kontseptsioonid.

Toimumisaeg ja maksumus

Koolitus  toimub tellijale sobival ajal ja tellijale sobivas kohas.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 13 € (tavahind 15,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 13,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 13 € (tavahind 15,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 13,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 11 € (tavahind 13,99 €)Nõuanded koduostjale 11 € (tavahind 13,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 11 € (tavahind 13,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 6 € (tavahind 8,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

30.04.2024 Kinnisvara müügikoolitus