Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE

Koolitus Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada? on suunatud:

• korteriühistu juhatuse liikmetele, kes tegelevad igapäevaselt korteriühistu juhtimisega;
  • korteriühistu revisjonikomisjoni liikmetele, kelle ülesandeks on kontrollida korteriühistu juhatuse tööd ja põhikirjast kinni pidamist;
  • kõigile korteriomanikele, kes elavad või omavad korterit kortermajas ja soovivad teada oma õigusi ja kohustusi.

Koolituse „Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?“ eesmärk on anda ülevaade korteriühistu võlglastega tegelemise võimalustest ja õiguslikest alustest.

Koolitus „Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?“ annab Sulle:

• ülevaate, milliseid võlgnevusi on võimalik sisse nõuda ja millise aja jooksul seda teha saab;
  • milliseid meetmeid võib korteriühistu võlgniku suhtes rakendada;
  • kuidas võlgnevus sisse nõuda;
  • mida tähendab korteriühistu pandiõigus.

Koolituse toimumise aeg

Järgmine koolitus toimub 27/11/2019,  kell 17.00-20.15 (4 akadeemilist tundi).

17.00-18.30
  • Korteriühistu juhtorganid
  • Kas juhatus või valitseja?
  • Kas korteriühistul peab olema juhatus?
  • Korteriühistu juhatuse liikmed
  • Juhatuse esindusõigus
  • Juhatuse liikmete volituste tähtaeg
  • Juhatuse liikme tasustamine
Evi HindpereEvi Hindpere,
Raid & Ko OÜ
jurist
18.30-18.45 Vaheaeg
18.45-20.15
  • Juhatuse liikmega lepingu sõlmimine
  • Juhatuse pädevus
  • Juhatuse otsus
  • Juhatuse liikme vastutus
  • Juhatuse liikme tagasikutsumine
Evi HindpereEvi Hindpere,
Raid & Ko OÜ
jurist

• Koolitusel osaleja on saanud ülevaate millised on korteriühistu võimalused võlgnikega tegelemiseks
  • Koolitusel osaleja on informeeritud kõigist nüansidest mida on vaja arvestada võlgnikuga suheldes.
  • Koolitusel osaleja on kursis kuidas toimub võla menetlus kohtus.
  • Koolitusel osaleja teab ja oskab tegeleda probleemsete võlglastega.

• Koolitus toimub Pärnu mnt 102, B-korpuse 3. korrusel Haja Autokooli ruumides.
  • Koolitusele saab tulla mugavalt ühistranspordiga (peatus Tallinn-Väike).
    Trammid 3 ja 4. Bussid 5, 36, 32, 20A, 20, 18, 14, 28.
  • Autoga tulijatele on Pärnu mnt 102 maja ees ja taga parkimine tasuta.
  • Rongiga tulijatele on peatus Kitseküla, sealt on jala koolituskohta 500 meetrit.

Koolituse maksumus on 99 eurot, hinnale lisandub käibemaks. Koolituse hind sisaldab õppematerjale ja kohvipause.

• Koolitus “Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada? “+ käsiraamat “Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist”111€, hinnale lisandub käibemaks
  • Kinnisvarakool OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 17 € (tavahind 17,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 11,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 17 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 11,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 12 € (tavahind 12,99 €)Korter üürile... 13 € (tavahind 16,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 14 € (tavahind 16,99 €)Nõuanded koduostjale 13 € (tavahind 13,99 €)Pärimine 14 € (tavahind 16,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 13 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvara hindamine 74 € (tavahind 78,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 9 € (tavahind 9,99 €)

Kinnisvara ABC