Korteriühistu juhi täiendkoolitus

KinnisvarakoolProgrammi üldinfo

Koolituste sihtrühm

Koolitused on suunatud inimestele, kes soovivad tegeleda või juba tegelevad korteriühistu igapäeva töö juhtimise ja korraldamisega.

Korteriühistu juhi täiendkoolitus on mõeldud just Sulle kui:

• oled juba korteriühistu juhatuse esimees või juhatuse liige;
  • soovid tulevikus kandideerida korteriühistu juhatusse;
  • töötad haldusettevõttes korteriühistu haldurina;
  • oled juba kinnisvara korrashoiu spetsialist, aga soovid oma teadmisi korteriühistute teemal täiendada.

Koolituste eesmärk

Korteriühistu juhi täiendkoolituse programmi eesmärk on anda laiapõhjalised teadmised korterühistu igapäeva töö sujuvaks korraldamiseks vastavalt kehtivale seadusandlusele.

Koolitused annavad

Korteriühistu juhi täiendkoolitus koosneb erinevatest moodulitest, mis annavad ülevaate korteriühistu juhtimise juriidilistest aspektidest.

• Oskuse viia läbi üldkoosolekut.
  • Teadmisi, mida ja kuidas peab revisjonikomisjon tegema.
  • Juriidilisi teadmisi korteriühistu töö korraldamiseks.
  • Oskuse koostada korteriühistu põhikirja või kodukorda.
  • Teadmised, mida teha kui korteriühistu liikmed jäävad ühistule võlgu.

Korteriühistu juhi täiendkoolituse koolitused

Kõik koolitustel osalejad saavad peale õpiväljundite hindamist Kinnisvarakooli tunnistuse.

Koolituste toimumise koht

Koolitused toimuvad hübriidõppe vormis – osaleja saab valida, kas osaleb kontaktkoolitustel klassiruumis või veebi teel.

Programmi maksumus

Korteriühistu juhi täiendkoolituse maksumus on 1239 eurot. Hind sisaldab käibemaksu.

Koolituste auditoorne maht on 27 akadeemilist tundi.

Programm sisaldab järgmisi lisaõppematerjale:

1. Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist
2. Kinnisvaraõiguse ABC. Uus ja täiendatud väljaanne (2018)

• Koolitustel osalenu oskab läbi viia korrektselt korteriühistu üldkoosolekut.
  • Koolitustel osalenu on kursis korteriomandi- ja korteriühistuseaduse muudatustega.
  • Koolitustel osalenu suudab läbi viia ja juhtida korteriühistu revisjonikomisjoni tööd.
  • Koolitustel osalenu oskab juhtida korteriühistu tööd juriidiliselt korrektselt arvestades kehtiva seadusandlusega.
  • Koolitusel osalenu oskab ennetada võlgnevusi ja nende tekkimisel tegutseda vastavalt vajadusele.

Õpiväljundite hindamine

Õpiväljundite hindamine toimub koolituse korraldaja poolt. Õpiväljundite hindamine on väljundipõhine. Õppur sooritab peale koolituspaketi läbimist valikvastustega testi. Test on sooritatud ja õpiväljundid on omandatud kui tulemus on 60 ja enam protsenti võimalikest punktidest.  Testi on võimalik sooritada kolm korda.

Koolitusele registreerumiseks palun:

• helista telefonile +372 525 6655 (Margot Toompark) või
  • saada kiri aadressile kool@kinnisvarakool.ee või
  • täida tellimisvorm.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 13 € (tavahind 15,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 13,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 13 € (tavahind 15,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 13,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 11 € (tavahind 13,99 €)Nõuanded koduostjale 11 € (tavahind 13,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 11 € (tavahind 13,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 6 € (tavahind 8,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

30.04.2024 Kinnisvara müügikoolitus