Kinnisvaraõigus ja müük: 2 raamatut koos soodsamalt

27,98 

Tellides käsiraamatud “Kinnisvaraõiguse ABC. Uus ja täiendatud väljaanne” ja “Kuidas müüa kinnisvara? Eduka kinnisvaratehingu saladused” koos, on raamatud 30% soodsamad!

Kategooria:

Kirjeldus

Raamatute tutvustus

Kinnisvaraõiguse ABC. Uus ja täiendatud väljaanne

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC“ on 2013. aastal välja antud samanimelise raamatu parandatud ja täiendatud trükk. Käsiraamat käsitleb peamisi olulisi õigusakte, mida kinnisvaravaldkonnas tegutsevad inimesed järgima peavad.

Käsiraamat on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele. Kindlasti ei ole käsiraamat mõeldud juristidele, kelle jaoks käsitlused võivad jääda pinnapealseks, sest teemasid on puudutatud üldisemal tasemel. Kõrvale on jäänud protsesside sügavam lahkamine ja õigusaktide keerdkäikudesse laskumine.

Loodetavasti annab koostatud materjal siiski piisaval hulgal mõtteid, et juhatada asjast huvitatutele kätte suund, kust leida vajadusel täiendavat informatsiooni.

Käsiraamatu koostaja on võtnud endale julguse keeruliste juriidiliste tekstide parema mõistmise nimel seaduse teksti veidi lihtsustada ja käsiraamatu spetsiifikat arvestades ka kärpida. Samas on tekstis toodud viited konkreetsetele õigusaktidele, mis annab igaühele võimaluse huvipakkuvat infot akti terviktekstist välja lugeda.

Tegemist on juriidilise käsiraamatuga. Seepärast on selle ülesehitamisel käsitletud igat kinnisvaravaldkonda puudutavat õigusakti eraldi. Seega on soovitatav tervikpildi saamiseks lugeda esialgu läbi kogu käsiraamat, et tulevikus oleks juba lihtsam käsitleda konkreetset temaatikat.

Kuidas müüa kinnisvara? Eduka kinnisvaratehingu saladused

Käsiraamat „Kuidas müüa kinnisvara? Eduka kinnisvaratehingu saladused“ keskendub nõuannetele eraisikust kinnisvaramüüjale, kes soovib müüa oma kodu – korteri või maja.

Inimene puutub oma kodu müümisega kokku enamasti mitte rohkem kui kord-paar kogu elu jooksul. Samal ajal on rahalises mõttes sageli tegemist ühe elu suurima tehinguga nii kinnisvaramüüja kui -ostja jaoks.

Vaatame kogu kinnisvara müümise protsessi algusest lõpuni ehk müügimõtete tekkimisest kuni valduse üleandmise vormistamiseni. Käsiraamat on praktilise joonega. St anname lugejaile konkreetseid nõuandeid, kuidas kogu kinnisvara müügiprotsess ajaliselt ja rahaliselt efektiivselt korraldada.

    Transport ja soodustus

    • Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.

    • NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

    Lisa käsiraamatud ostukorvi