Planeerimis- ja ehitusspetsialisti täiendõpe

KinnisvarakoolProgrammi üldinfo

Koolituste sihtrühm

Planeerimis- ja ehitusvaldkonna spetsialisti täiendõppeprogramm on suunatud kõigile inimestele, kes soovivad täiendada oma teadmisi ehitamise ja planeerimise valdkonnas.

Täiendõppe programm on mõeldud just Sulle kui:

• soovid asuda tööle ehitus- või planeerimisspetsialistina;
  • soovid omandada põhjalikke teadmisi ehitus–ja planeerimisvaldkonna juriidikast;
  • soovid olla kursis värskete ehitus- ja planeerimisvaldkonna kohtulahenditega;
  • soovid saada ülevaadet ehitamise dokumenteerimisest;
  • soovid olla veelgi paremate erialaste teadmistega spetsialist.

Koolituste eesmärk

Planeerimis- ja ehitusvaldkonna spetsialisti täiendõppeprogrammi koolituste eesmärk on anda osalejatele põhjalikud teadmised Eestis kehtivast ehitus- ja planeerimisseadustikust ja sellest tulenevast menetlemise protseduurist. Samuti saab ülevaate planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku rakendamisest praktikas ning tutvustatakse uuemaid planeerimis- ja ehitusvaldkonna kohtulahendeid.

Koolitused annavad

• Ülevaate planeerimis- ja ehitusseadustikust;
  • selguse, millal tuleb ehitamine dokumenteerida, milliseid ehitusdokumente ja millises vormis tuleb koostada;
  • teadmised kasutusloa olemusest, taotlemisest ja menetlemiseks vajalikest dokumentidest;
  • uutest valdkonda puudutavatest kohtulahenditest ning riigiasutuste praktikast.

Planeerimise- ja ehitusevaldkonna spetsialisti täiendõppeprogrammi koolitused

Kõik koolitustel osalejad saavad peale õpiväljundite hindamist Kinnisvarakooli tunnistuse.

Koolituste toimumise koht

Koolitused toimuvad hübriidõppe vormis – osaleja saab valida, kas osaleb kontaktkoolitustel klassiruumis või veebi teel.

Programmi maksumus

Planeerimis- ja ehitusvaldkonna spetsialisti täiendõppe programmi maksumus on 2157 eurot. Hind sisaldab käibemaksu.

Koolituste auditoorne maht on 50 akadeemilist tundi.

Programm sisaldab järgmisi lisaõppematerjale:

1. Kinnisvaraõiguse ABC. Uus ja täiendatud väljaanne
  2. Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited
  3. Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel

• Koolitusel osalenu omab teadmisi, et alustada tööd planeerimis- ja ehitusvaldkonna spetsialistina.
  • Koolitusel osalenul on ülevaade Eesti kehtivast planeerimis- ja ehitusseadustikust.
  • Koolitusel osalenu on kursis planeerimis- ja ehitusalaste kohtulahenditega ja kohalike omavalitsuste praktikatega.

Õpiväljundite hindamine

Õpiväljundite hindamine toimub koolituse korraldaja poolt. Õpiväljundite hindamine on väljundipõhine. Õppur sooritab peale koolituspaketi läbimist valikvastustega testi. Test on sooritatud ja õpiväljundid on omandatud kui tulemus on 60 ja enam protsenti võimalikest punktidest.  Testi on võimalik sooritada kolm korda.

Koolitusele registreerumiseks palun:

• helista telefonile +372 525 6655 (Margot Toompark) või
  • saada kiri aadressile kool@kinnisvarakool.ee või
  • täida tellimisvorm.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 13 € (tavahind 15,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 13,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 13 € (tavahind 15,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 13,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 11 € (tavahind 13,99 €)Nõuanded koduostjale 11 € (tavahind 13,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 11 € (tavahind 13,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 6 € (tavahind 8,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

30.04.2024 Kinnisvara müügikoolitus