Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?

Oma kinnisvara esimest korda üürile andes on igal inimesel päris palju küsimusi. Internetist leiab sobivaid vastuseid seinast seina, kuid siiski soovitakse küsida nõu  professionaalidelt, kes tegelevad selle valdkonnaga igapäevaselt.

Selleks, et kõik üürile andmisega saaks selgeks, tule osale 12.09.2019 “Üürikoolitusel“.

Tõnu Toompark tutvustab põhjalikult üüriäri äriplaani ja annab nõu, kuidas panna oma kinnisvara enda heaks tööle kõige kasumlikumalt.
Üürisuhted on reglementeeritud mitmete seadustega ja eksimused juriidilistes küsimustes on kerged tulema. Et seda ei juhtuks, annab juriidikast ülevaate jurist Evi Hindpere.

Kuid veel on jäänud küsimus, kas anda oma kinnisvara pikajalisele üürile või hoopis teha lühiajalist üürimist,  siis sellele valdkonnale oskab vastata Gerdi Anupõld, kes on tegelenud lühiajalise üürimisega pikaajaliselt.

Vaata koolituse programmi ja registreeru: www.kinnisvarakool.ee/koolitused/uurikoolitus/

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine