Eduka maakleri 10 efektiivset harjumust

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE

Koolitus  „Eduka maakleri 10 efektiivset harjumust“ on suunatud:

• Kõigile kinnisvaramaakleritele, kelle tööks igapäevaselt on kinnisvara müümine. Vahet pole, kas oled juba staažikas maakler või alles alustad, antud koolitus aitab Sul oma tööd tulemuslikumalt teha ja sellest veelgi suuremat rahulolu tunda.

Koolituse  “Eduka maakleri 10 efektiivset harjumust” eesmärk on anda kinnisvaramaakleritele “tööriistad”,  kuidas müüa rohkem ja pakkuda kvaliteetsemat teenust ja läbi selle panna oma äri toimima ning tänu nendele „tööriistadele“ olla oma töös edukam ja ise rahulolevam.

• Uued harjumused, mis aitavad teha tööd edukamalt ja efektiivsemalt.
  • Oskuse iseennast teadlikult  juhtida ja arendada välja oma tugevused.

Koolituse toimumise aeg

Eduka maakleri 10 efektiivset harjumust toimub 23/09/2020 kell 13.00-16.15 (4 akadeemilist tundi).

13.00-14.30
  • Harjumused mis tõstavad müüki
  • Kuidas olla edukas enesejuhtija
Elari Tamm, Noblessner Arenduse investeeringute juhtElari Tamm,
Arco Vara kinnisvarabüroo tegevjuht
14.30-14.45 Vaheaeg
14.45-16.15
  • Parimate kinnisvaramaaklerite 4 omadust, mis annavad 80% Sinu sissetulekust.                     Häid harjumusi on raske omandada, aga nendega on lihtne elada. Halbu harjumusi on kerge omandada ja nendega on raske elada.
  • Treeningu ja hariduse osa eesmärkide saavutamisel.

Elari Tamm, Noblessner Arenduse investeeringute juhtElari Tamm,
Arco Vara kinnisvarabüroo tegevjuht

• Koolitusel osaleja oskab teha otsuseid ja valikuid nii, et need oleks kasulikud Talle endale tema ärile.
  • Koolitusel osaleja teab, et kasulike harjumuste juurutamine võtab aega ja paneb enesedistsipliini proovile.
  • Koolitusel osaleja on saanud mõtteainet, kuidas oma olla parem enesejuht ja hoida oma motivatsiooni ja fookust õigel kursil.

• Koolitus toimub Pärnu mnt 102, B-korpuse 3. korrusel Haja Autokooli ruumides.
  • Koolitusele saab tulla mugavalt ühistranspordiga (peatus Tallinn-Väike).
    Trammid 3 ja 4. Bussid 5, 36, 32, 20A, 20, 18, 14, 28.
  • Autoga tulijatele on Pärnu mnt 102 maja ees ja taga parkimine tasuta.
  • Rongiga tulijatele on peatus Kitseküla, sealt on jala koolituskohta 500 meetrit.

Koolituse “Eduka maakleri 10 efektiivset harjumust” maksumus on 129€, hinnale lisandub käibemaks. Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 13 € (tavahind 15,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 13,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 13 € (tavahind 15,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 13,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 11 € (tavahind 13,99 €)Nõuanded koduostjale 11 € (tavahind 13,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 11 € (tavahind 13,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 6 € (tavahind 8,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

07.-15.05.2024 Kinnisvara täiendkoolitus