SOODNE!

Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest

24,99  19,99 

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest.“ on suunatud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele, kes teevad igapäevaselt kinnisvaratehinguid või puutuvad nende tehingute tegemisega kokku nt finantseerimise poole pealt.

Raamat käsitleb kõiki olulisi valdkondi, mida kinnisvaratehingute juures peab teadma – maakleri tegevust reguleerivatest küsimustest võlaõiguse ja asjaõiguseni. Puudutamata ei jää pärimisõigus, maksustamine ja notarite tegevus.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Käsiraamatu tutvustus

Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidestKäsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest“ on suunatud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele, kes teevad igapäevaselt kinnisvaratehinguid või puutuvad nende tehingute tegemisega kokku nt finantseerimise poole pealt.

Raamat käsitleb kõiki olulisi valdkondi, mida kinnisvaratehingute juures peab teadma – maakleri tegevust reguleerivatest küsimustest võlaõiguse ja asjaõiguseni.

Puudutamata ei jää pärimisõigus, maksustamine ja notarite tegevus.

Käsiraamat “Kinnisvaraõiguse ABC” on parim materjal kinnisvaramaakleri kutseeksami juriidilisteks küsimusteks ettevalmistamiseks.

Autor

Evi Hindpere

 • Käsiraamatu koostaja on pikaajalise kogemusega jurist ja koolitaja Evi Hindpere.
 • Evi on Kinnisvarakooli juriidiliste loengute üks põhijõududest lüües kaasa koolistustel “Kinnisvara ABC”, “Kinnisvaraõiguse ABC”, “Üürikoolitus”…
 • Evi Hindpere on järgmiste raamatute autor/kaasautor:
  • Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?”;
  • Kinnisvaramaakleri ABC. Praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaaklerile”;
  • Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest”;
  • Pärimine. Pärandaja, testament ja pärijad ehk mis saab peale surma?”;
  • Perekonnaõigus ja varasuhted. Vara omandamisest jagamiseni”;
  • Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist”.
 • Igapäevane kokkupuude kinnisvarabüroos esilekerkivate probleemidega annab hea tunnetuse, mis on vajalik ja mis väheoluline.
 • Kinnisvarakooli juriidiliste teemade põhilise lektorina tegutsev Evi Hindpere on läbi aegade saanud koolitusel osalenutelt kõige kõrgemaid hinded.

Sisukord ja sissejuhatus

Transport ja soodustus

 • Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.
 • NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

Kommentaarid

Urmas TehverUrmas Tehver, Ühinenud Kinnisvarakonsultandid OÜ partner, kutseline kinnisvaramaakler:

“Mul on kinnisvaraalast staaži küll 20 aastat, kuid siiski on raamatust Kinnisvaraõiguse ABC üht-teist õppida või meelde tuletada.

Olen sellisest raamatust puudust tundnud nii oma igapäevatöös, kutseeksamiteks valmistumisel, kui ka alustavate kinnisvaramaaklerite juhendamisel.”

 

Mika SucksdorffMika Sucksdorff, Uus Maa Kinnisvarabüroo partner: “Kinnisvaraõiguse tundmine on iga professionaalse maakleri ülesanne.

Kinnisvarakooli välja antud Evi Hindpere kirjutatud raamat “Kinnisvaraõiguse ABC” annab suurepärase läbilõike kinnisvaravaldkonda puudutavatest õigusaktidest ja nende sisust.

Meie Uus Maas oleme võtnud selle raamatu iga alustava maakleri kohustusliku kirjanduse hulka ning aluseks oma sisemise maaklereksami sooritamisel.”

Peeter PriskPeeter Prisk, DTZ Kinnisvaraekspert juhatuse liige, kutseline hindaja: “On väga hea, et Eesti kinnisvaramaastik on saanud juurde ühe puudu olnud käsiraamatu. Kinnisvara valdkonda reguleerivad väga erinevad õigusaktid ja ilma eelteadmiste ning praktiku tunnetuseta on juristidel keeruline kokkuvõtvalt neid seoseid esitada.

Evi Hindpere on pikaaegse praktikuna minu arust väga hästi tunnetanud põhjalikkust kuidas alaga seonduvat juriidikat esitada, kommenteerida ja ka näidete ning kohtulahenditega ilmestada.

Arvan, et käsiraamat võiks olla hädavajalikuks lektüüriks lisaks raamatu eessõnas nimetatud kinnisvaramaakleritele ja ostjatele müüjatele ka kõigile riigikogu ning kohalike omavalitsuse volikogude liikmetele, samuti ka korteriühistute juhatuste liikmetele.

Olen kokku puutunud, et tihti on meie kinnisvaramaastikku korraldavate ametnike ja otsustajate enda teadmised valdkonna õigusaktide seostest liigagi pealiskaudsed. Siirad tänud käsiraamatu tegijatele ja soovitan soojalt.”