Kinnisvaraõiguse ABC. Uus ja täiendatud väljaanne (2018)

17,99 

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC“ on 2013. aastal välja antud samanimelise raamatu parandatud ja täiendatud trükk. Käsiraamat käsitleb peamisi olulisi õigusakte, mida kinnisvaravaldkonnas tegutsevad inimesed järgima peavad.

Käsiraamat on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele.

Kategooria:

Kirjeldus

Käsiraamatu tutvustus

Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest. Uus ja täiendatud väljaanneKäsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC“ on 2013. aastal välja antud samanimelise raamatu parandatud ja täiendatud trükk. Käsiraamat käsitleb peamisi olulisi õigusakte, mida kinnisvaravaldkonnas tegutsevad inimesed järgima peavad.

Õpik on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele. Kindlasti ei ole käsiraamat mõeldud juristidele, kelle jaoks käsitlused võivad jääda pinnapealseks, sest teemasid on puudutatud üldisemal tasemel. Kõrvale on jäänud protsesside sügavam lahkamine ja õigusaktide keerdkäikudesse laskumine.

Loodetavasti annab koostatud materjal siiski piisaval hulgal mõtteid, et juhatada asjast huvitatutele kätte suund, kust leida vajadusel täiendavat informatsiooni.

Käsiraamatu koostaja on võtnud endale julguse keeruliste juriidiliste tekstide parema mõistmise nimel seaduse teksti veidi lihtsustada ja käsiraamatu spetsiifikat arvestades ka kärpida. Samas on tekstis toodud viited konkreetsetele õigusaktidele, mis annab igaühele võimaluse huvipakkuvat infot akti terviktekstist välja lugeda.

Tegemist on juriidilise käsiraamatuga-õpikuga. Seepärast on selle ülesehitamisel käsitletud igat kinnisvaravaldkonda puudutavat õigusakti eraldi. Seega on soovitatav tervikpildi saamiseks lugeda esialgu läbi kogu käsiraamat, et tulevikus oleks juba lihtsam käsitleda konkreetset temaatikat.

Käsiraamat sobib hästi õpiks inimesele, kes soovib end arendada kinnisvaravaldkonna õigussüsteemi osas.

Autor

 • Pealkiri “Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest. Uus ja täiendatud väljaanne”
 • Käsiraamatu koostaja on pikaajalise kogemusega jurist ja koolitaja Evi Hindpere.
 • Evi on Kinnisvarakooli juriidiliste loengute üks põhijõududest lüües kaasa koolistustel “Kinnisvara ABC”, “Kinnisvaraõiguse ABC”, “Üürikoolitus”…
 • Evi Hindpere on järgmiste raamatute autor/kaasautor:
  • Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?” (2012);
  • Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest” (2013);
  • Kinnisvaramaakleri ABC. Praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaaklerile” (2014);
  • Pärimine. Pärandaja, testament ja pärijad ehk mis saab peale surma?” (2015);
  • Perekonnaõigus ja varasuhted. Vara omandamisest jagamiseni” (2015);
  • Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist” (2016).
 • Igapäevane kokkupuude kinnisvarabüroos esilekerkivate probleemidega annab hea tunnetuse, mis on vajalik ja mis väheoluline.
 • Kinnisvarakooli juriidiliste teemade põhilise lektorina tegutsev Evi Hindpere on läbi aegade saanud koolitusel osalenutelt kõige kõrgemaid hinded.

Sisukord ja sissejuhatus

  Transport ja soodustus

  • Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.

  • NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

  Lisa raamat “Kinnisvaraõiguse ABC” ostukorvi