Seminar -Kinnisvaraturu ülevaade-

Kinnisvara fotokoolitus

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE / Osalejad arvavad

Kinnisvara fotokoolitus: Margus VilisooKinnisvara fotografeerimise koolitus on suunatud:

• maakleritele, kes tegelevad kinnisvara vahendamisega;
  • kinnisvaraspetsialistidele, kes tegelevad kinnisvara müügiga;
  • eraisikutele, kel on huvi fotografeerimise, eriti hoonete fotografeerimise vastu.

Omades digitaalset peegelkaamerat, on mõistlik võtta sellest aparaadist maksimumi ja vabaneda nn. rohelise nupu automaatrežiimi ikkest. Vaja on osata seadistada kaamerat nii, nagu Sina tahad, mitte nii, nagu kaamera automaatselt seda ise määrab. Vaja on teada, kuidas fotokaamera töötab ning kuidas fotograaf pilditegemist mõjutada saab. Vaja on endale selgeks teha fotograafia põhitõed.

Kinnisvara fotokoolituse eesmärk on paremad ja ilusamad fotod, mis aitavad kaasa kinnisvaraobjekti kiiremale müügile.

Praktiline hands-on koolitus annab Sulle:

• üldteadmised fotograafiast;
  • oskused paremini kaadrit koostada;
  • võimaluse paremate piltidega saada rohkem tähelepanu;
  • võimaluse paremate piltidega pakkuda kvaliteetsemat teenust.

NB! Tegemist on praktilise koolitusega. Kõikidel koolitusel osalejatel on rangelt soovituslik kaasa võtta oma fotoaparaat!

Enne koolitust on mõistlik tutvuda fotoaparaadi kasutusjuhendiga. See aitab saada koolitusest maksimaalset tulemit.

10.00-12.15
  • Fotoaparaadi kasutamine, mis on M funktsioon (käsitsi juhtimine) ja kuidas seda kasutada
  • Ava, säri, valgustemperatuur ja ISO arvu
  • Statiivi ja välgu kasutamine

Mis on valgus?

• Vaatame praktiliste näidete põhjal, kuidas valgust näha, kasutada ja võtta sellest maksimum
  • Millised “abivahendid” on olemas selleks, et õues pildistada. Kus asub päike, millal päike tõuseb loojub, aastaajad, varjud
  • Siseruumides pildistamine, kas kasutada välku või loomulikku valgust ja kuidas mõjutab pildistamise aeg siseruumis toimuvat (õues valgus)
  • Millal võiks pildistamise edasi lükata?
Margus VilisooMargus Vilisoo, fotograaf
12.15-13.00 Lõuna
13.00-17.15  Pildistamise ettevalmistamine

• Objekti iseärasused
  • Kliendiga eelnev suhtlemine

Droonifotod

• Mis on drooni lennutamise eeskirjad ja nõuded
  • Ohutuse tagamine ja privaatsus
  • Miks võiks kasutada droonifotot

Võttenurga valik

• Millist võttenurka kasutada ning mida üks või teine võttenurk endaga kaasa toob
  • Kaamera sättimine
  • Mida võiks teravustada ja mis võiks jääda esiplaanile?

Arhiveerimine, esitlemine ja fototöötlus.

• Loo endale oma  arhiveerimise süsteem
  • Kuidas ja mis pilte üles laadida
  • Fototöötlus: piltide cropimine, värvide ja teravuse  lisamine
Margus VilisooMargus Vilisoo, fotograaf

• Koolituse osaleja tunneb rohkem oma fotoaparaati ja oskab seda kasutada.
  • Koolitusel osaleja oskab määrata kaadrit ja valida õiged parameetrid, et saada hea foto.
  • Koolitusel osaleja oskab kasutada lihtsamaid fototöötluse programme.

Koolituse toimumisajad ja maksumus

Kinnisvara fotografeerimise koolituse toimub 15.09.2017 kell 10.00-17.15  (kokku 8 akadeemilist tundi). Koolitus toimub MXM fotostuudio ruumides aadressil Liivalao tn 4 (endine Kalmistu tee 26j), Tallinn.

Hind

119 eurot, hind ei sisalda käibemaksu. Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause.

• Kinnisvarakool OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tellin koos koolitusega soodushinnaga käsiraamatud:
Planeerimisseadus ja selle rakendamine 18 € (tavahind 19,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 17 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 18 € (tavahind 18,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 13 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvaraõiguse ABC 15 € (tavahind 19,99 €)Korter üürile... 13 € (tavahind 16,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 14 € (tavahind 19,99 €)Nõuanded koduostjale 14 € (tavahind 16,99 €)Pärimine 14 € (tavahind 16,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 13 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvara hindamine 72 € (tavahind 74,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 13 € (tavahind 14,99 €)

Palun sisesta CAPTCHA : captcha

Veiko Tamm (Kinnisvara fotokoolitus 10-2015):
“Hea ja läbimõeldud koolitus.”

Tiit Truumees (Kinnisvara fotokoolitus 10-2015):
“Hasso Hirvesoo on väga stiilipuhas koolitaja, on teemas sees, räägib ja vastab küsimustele, kuis jaksab. Fotokoolitus ületas kõik ootused.”

Margit Kaur (Kinnisvara fotokoolitus 03-2015):
“Lihtsalt ja arusaadavalt selgitatud, meeldiv.”

Anonüümne (Kinnisvara fotokoolitus 02-2013):
“Saadud info oli väga kasulik, nüüd on vaja vaid endal tööd teha ja katsetada, nagu ikka fotograafias. Praktika õpetab kõige rohkem, aga ilma teatavate eelteadmisteta kulutaksime mõttetult aega. Sain teada hulgaliselt häid väikseid, samas väga olulisi, nippe. Aitäh!”

Vaata ka teisi meie koolitustel osalejate arvamusi…