Koolitus “Lühiajalise üürimise ABC” toimub 03/04/2024

03/04/2024 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Lühiajalise üürimise ABC”. Koolitusel jagavad Evelin Org ja Kärt Sildvee teadmisi ja nõuandeid, kuidas alustada lühiajalise üüri äriga ja seda teha edukalt ning saadavat kasumit maksimeerida.

Koolitusele on oodatud:

• kinnisvarainvestorid, kes ostavad/omavad kinnisvara ja annavad seda üürile;
  • kinnisvaraomanikud, kes on huvitatud oma kinnisvarast saama maksimumtootlust;
  • inimesed, kes plaanivad soetada eluruumi selle üürile andmiseks;
  • inimesed, kes ei oska otsustada, kas anda kinnisvara lühi- või pikaajaliselt üürile.

Koolitus “Lühiajalise üürimise ABC” toimub 03/04/2024 kell 10.00-15.00 hübriidõppe vormis – koolitusel osalejad valivad, kas osalevad kontaktkoolitusel klassiruumis või eelistavad osaleda koolitusel veebi teel.

Kinnisvarakooli koolitusklass asub Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel.

Kõik, kes eelistavad koolitusel osaleda veebi teel, saavad enne koolituse algust personaalse veebilingi Zoom’i keskkonda.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

07.-15.05.2024 Kinnisvara täiendkoolitus