Kinnisvarakooli uus koolitus “Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku uus rakendus- ja kohtupraktika”

Koolitus “Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku uus rakendus- ja kohtupraktika” toimub Kinnisvarakoolis  24/01/2019. Koolituse eesmärk on anda värske ülevaade planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku rakendamisest praktikas ning tutvustada uuemaid planeerimis- ja ehitusvaldkonna kohtulahendeid.

Koolitus on suunatud:

• riigi- ja kohaliku omavalitsuste ametnikud, kes tegelevad planeerimise ja ehitamise valdkonnaga;
  • kinnisvara arendamisega tegelevate ettevõtete spetsialistid, sh maaklerid, hindajad jne;
  • ehitusettevõtete spetsialistid, kes tegelevad igapäevaselt ehitusseadustiku ja planeerimisseaduse küsimustega;
  • arhitektid ja projekteerijad;
  • muud valdkonnast huvitatud isikud.

Koolitus annab Sulle:

• Ülevaate millal ja mis tingimustel saab asendada detailplaneeringu kohustuse projekteerimistingimustega;
  • milline on detailplaneeringut täpsustavate projekteerimistingimuste rakenduspraktika;
  • kuidas lahendada infrastruktuuri väljaehitamise küsimused;
  • kuidas toimub ehitusteatise ja kasutusloa menetlus.
  • uutest valdkonda puudutavatest kohtulahenditest ning riigiasutuste praktikast

Koolitus “ Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku uus rakendus- ja kohtupraktika” toimub 18/01/2019 kell 10.00-15.30 Tallinna kesklinnas. Lektor on Advokaadibüroo Ristal Keba Partnerid vandeadvokaat Raul Keba.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või  kodulehel.

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC