Kinnisvarakool pakub maakleritele ehitiste koolitust

Koolitus ehituse valdkonnasKäesoleva aasta augustis alustab Kinnisvarakool OÜ maakleritele suunatud ehitiste koolitusega. Ehitiste koolituse lühikoolituste sarja esimene osa “Korterelamute ehitus ja probleemid” annab põhjaliku ülevaate korterelamute ehitusest ja kasutatavatest materjalidest ning peamiselt esinevatest probleemidest.

Ehitusvaldkonna koolituse lektoriks on Chi Advisory OÜ juhatuse liige Kristo Sepp, kel on kogemus nii ehituse, kinnisvaraarenduse, projektijuhtimise kui ka müügi valdkonnast.

“Kogemus nii müügi, kui ehituse valdkonnast on see, mida tänane kriitiline kinnisvaraostja oskab hinnata,” kommenteeris Kristo Sepp koolituse korraldamise vajalikkust. “Tänane kinnisvaraostja on kõrge teadlikkusega ja oleks äärmiselt piinlik, kui müügiinimesed samal tasemel ei oleks.”

Selleks, et ehitusvaldkonna koolituskava saaks parimal määral koolitusel osalejate vajadusi arvestav palume Teil vastata küsitlusele. Küsitlusele vastamine ei võta enam, kui 5 minutit. Küsitlusele vastamisega saab alustada klikkides siin lingil.

Koolituse toimumisaeg on 17.08.2010. Koolitusele eelregistreerimine toimub veebis lehel Kinnisvarakool.ee, kust leiab ka lähema info ehitiste koolituse kohta.

Kinnisvarakool OÜ on Raid & Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mille missioon on suunatud professionaalsuse tõstmisele kinnisvaraturul.

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC