Veebikoolitus “Nõuete esitamine ehitise puuduste korral ja müügigarantii rakendamine” toimub 14/09/2021

14/09/2021 toimub Kinnisvarakooli veebikoolitus “Nõuete esitamine ehitise puuduste korral ja müügigarantii rakendamine“. Lektor on Merko Ehitus Eesti AS jurist Martina Proosa.

Koolituse eesmärk on viimase aja kohtupraktika põhjal tutvustada, millistel juhtudel ning milliseid õiguskaitsevahendeid on kinnisvara ostjal võimalik müüja suhtes rakendada, kui selgub, et ostetud korteril või majal ilmnevad puudused. Lisaks selgitatakse müügigarantii olemust ja sisu.

Koolitus “Nõuete esitamine ehitise puuduste korral ja müügigarantii rakendamine” annab vajalikke teadmisi kinnisasja müügilepingute sõlmimiseks ja täitmiseks.

Muu hulgas saab teada:

• mida ostja ja müüja peavad kinnisasja müügilepingut sõlmides tähele panema;
  • kes peab tõendama puuduse olemasolu;
  • millal ja kuidas esitada kinnisasja puudusega seotud nõudeid;
  • millistel juhtudel on võimalik kinnisasja müügilepingust taganeda või alandada ostuhinda.

Koolitus  “Nõuete esitamine ehitise puuduste korral ja müügigarantii rakendamine” toimub 14/09/2021 kell 10:00-14:45 veebikeskkonnas ZOOM.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655 (Margot Toompark), kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC