Uus koolitus: Kinnisvara müük internetis

Kinnisvarakool: Kinnisvara müük internetisKinnisvarakool on toonud välja uhiuue koolituse “Kinnisvara müük internetis”. Koolitus annab kinnisvara-spetsiifiliselt ülevaate, kuidas teha koduleht internetis nähtavaks, kuidas olla otsimootorites leitav, kuidas kasutada sotsiaalmeediat efektiivselt.

Koolitus on suunatud ennekõike kinnisvaramaakleritele ja spetsialistidele, kes müüvad ja vahendavad kinnisvara. Lisaks ka kinnisvaraettevõtete müügi- ja turundusjuhtidele ja inimestele, kes vastutavad ettevõte bränditurunduse eest. Samuti aitab koolitus teha eraisikul valikuid, kuidas isikliku kinnisvara müüki interneti abil edendada.

Koolituse “Kinnisvara müük internetis” läbiviijaks on internetiturundusele keskendunud ettevõtte DreamGrow Digital’i asutaja ja loovjuht Priit Kallas.

Priit on olnud aktiivselt tegev erinevate internetiprojektide juures juba üle 15 aasta. Ta on alati olnud mingil moel seotud internetiturundusega, aidates Eesti ettevõtjatel saavutada e-kanalite kaudu parimaid tulemusi nii Eestis kui ka välisturgudel.

Info ja registreerimine

  • Kinnisvara müük internetis
Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

04.-12.10.2022 Kinnisvara täiendkoolitus