Kuidas saada kinnisvaramaakleriks?

Olles otsustamas oma edasise karjääri üle, on nii mõnelgi inimesel käinud peast läbi mõte valida uueks ametiks kinnisvaramaakleri töö.

Kinnisvaramaakleri töö plussideks on kindlasti endale sobiv ajagraafik, vaheldusrikkus ja võimalus suhelda paljude inimestega. Samuti on töö väga liikuv ja pakub alati väljakutseid. Kuid, kui otsus on tehtud, et kinnisvaramaakleri amet on just see, mis mind köidab, siis kuidas ikkagi saada kinnisvaramaakleriks?

Kinnisvarakoolis toimub 4.-6 juunil koolitus “Kinnisvaramaakleri ABC“.

18 akadeemilise tunni jooksul annavad lektorid ülevaate kõikidest teemadest, mis on olulised, kui hakata tegelema kinnisvaraga.
Koolitusel saab põhjaliku ülevaate juriidikast, sest just see on valdkond milles oodatakse kinnisvaramaakleritelt kõrget pädevust.  Samuti saab lühiülevaate kinnisvaraturust, kinnisvara finantseerimisest ja kinnisvara hindamisest. Lisaks käsitletakse ehitamise ja planeerimise protsessi ning tutvustatakse põhjalikult kinnisvaramaakleri tööd ja kinnisvaravahendust.

Vaata koolituse programmi ja registreeru SIIN.

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine