Koolitus “Kinnisvara ABC” toimub 05-07/04/2022

Koolitus “Kinnisvara ABC” toimub 05-07/04/2022 Kinnisvarakoolis. Koolitusel annavad Tõnu Toompark, Evi Hindpere ja Marko Sula ülevaate kinnisvaraturust ja selle arengusuundadest, ehitamise ja planeerimise põhimõistetest, õigusaktidest ning kinnisvaramaakleri tööst.

Koolitusele on oodatud:

• kõik, kes soovivad rohkem teada saada kinnisvarast ja oma vara paremini hallata;
  • kõik, kellel on soov oma tulevik siduda kinnisvaravaldkonnaga ning hakata maakleriks;
  • kõik maaklerid, kes tunnevad, et oleks vaja värskendada kinnisvara baasteadmisi;
  • kõik spetsialistid ja ametnikud, kelle igapäeva töö hõlmab kinnisvaravaldkonda;
  • kõik investorid, kes peavad vajalikuks õppida tundma kinnisvaraga seotud põhimõisteid ja õigusakte.

Koolitus “Kinnisvara ABC” toimub 05-07/04/2022 kell 13.00-18.00 hübriidõppe vormis – koolitusel osalejad valivad, kas osalevad kontaktkoolitusel klassiruumis või eelistavad osaleda koolitusel veebi teel. Kinnisvarakooli koolitusklass asub Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel.

Kõik, kes eelistavad koolitusel osaleda veebi teel, saavad enne koolituse algust personaalse veebilingi Zoom’i keskkonda.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine