25/10/2023 toimub Kinnisvarakoolis esmakordselt koolitus “Ehituslepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine – praktikas esinevad probleemid“. Koolitusel annab Merko Ehitus Eesti AS jurist Martina Proosa ülevaate sellest, millised tingimused peavad olema ehituslepingus kokku lepitud, et lepingu täitmine kulgeks võimalikult ladusalt ja probleemideta.

Koolitusele on oodatud:

• ehitusettevõtete juhid, juhatuse liikmed ja juristid;
  • ehituse valdkonna spetsialistid – projektijuhid, objektijuhid;
  • omanikujärelevalve spetsialistid;
  • peatöövõtjad ja alltöövõtjad.

Koolitus “Ehituslepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine – praktikas esinevad probleemid” toimub 25/10/2023 kell 10.00-15.15 hübriidõppe vormis – koolitusel osalejad valivad, kas osalevad kontaktkoolitusel klassiruumis või eelistavad osaleda koolitusel veebi teel.

Kinnisvarakooli koolitusklass asub Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel.

Kõik, kes eelistavad koolitusel osaleda veebi teel, saavad enne koolituse algust personaalse veebilingi Zoom’i keskkonda.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

30.04.2024 Kinnisvara müügikoolitus