Koolitus “Ehitus-ja kasutusload” toimub 11/05/2016

Raul KebaKinnisvarakoolis toimub 11/05/2016  koolitus “Ehitus-ja kasutusload“. Koolituse lektor on advokaat Raul Keba advokaadibüroost Cobalt.

Kinnisvarakoolitus Ehitus-ja kasutusload annab ülevaate olulisematest muudatustest uues ehitusseadustikus, käsitleb uusi põhimõtted, ehitiste ja ehitamise liike, uusi loamenetlusi ja riiklikku järelevalvet ja tutvustab Tallinna ja teiste omavalitsuste praktikat ehitamist puudutavate menetluste korraldamisel ja kokkulepete sõlmimisel.

Lisaks tutvustab koolitus Tallinna ja teiste omavalitsuste praktikat ehitamist puudutavate menetluste korraldamisel ja kokkulepete sõlmimisel ning arutleb ehitamist puudutava kohtupraktika üle ja käsitleb uues ehitusseadustiku eelnõus sätestatud põhimõtteid.

Koolitus “Ehitus- ja kasutusload” toimub kolmapäeval 11/05/2016 kell 09:00-14:00.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine