Kinnisvarakoolis on alates aprillist võimalik osaleda veebikoolitustel

Selleks, et olla oma klientide jaoks veelgi kättesaadavam ja paindlikum, oleme loonud meie koolituskalendrisse veebikoolitused.  Veebikoolitused on mugav viis hankida teadmisi,  ilma oma kodust või töökohast lahkumata.

Endale sobivas kohas koolitusel osalemine, aitab hoida kokku väärtuslikku aega ja on kuluefektiivne. Tänaste sündmuste kontekstis ei saa jätta märkimata osalejate turvalisust, mis aitab vältida otsekontakti teiste inimestega.

Veebikoolitusel osalemiseks pole osalejal vaja muud kui internetiühendusega arvutit. Küsimusi lektorile saab esitada kirjutades või läbi mikrofoni.  Arvuti ekraanil on nähtav nii  lektor kui ka koolituse slaidimaterjal.

Tule osale meie veebikoolitusel  “Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt” 01.04.2020.

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC