Võimalus liituda Kinnisvara ABC juriidika mooduliga

Kinnisvarakool: koolitused septembris - K innisvara ABC, müügikoolitus, üürikoolitusSel nädalal alanud Kinnisvara ABC koolitus on edukalt startinud. Veel on võimalus liituda Kinnisvara ABC koolituse juriidilise mooduliga, mis toimub 17/09 ja 19/09 kell 16:00-19:15 (mõlemal päeval 4 akadeemilist tundi).

Soovi korral on võimalik ka Kinnisvara ABC majanduse ja ehituse-planeeringute osa “järgi teha” novembrikuisel koolitusel, mis toimub 19…28/09/2012.

Loomulikult tasub tõsiselt mõelda ka ülejärgmise nädala koolitustele, milleks on kinnisvara müügikoolitus ja üürikoolitus.

Müügikoolitus aitab anda uusi mõtteid, kuidas kinnisvara müügiprotsess laiemas ja kitsamas vaates toimib. Müügikoolitusele lisandub kiire kinnisvaraturu ülevaade. Müügikoolitust viivad läbi psühholoog Anneli Salk, maakler Maria Kopso ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Üürikoolitus keskendub eluruumide üürileandmise temaatikale. Vaatleme, kuidas ühele poole kalduolevas seadusterägastikus edukalt toime tulla ja seda nii õiguslikus kui majanduslikus mõttes. Üürikoolitust viivad läbi jurist Evi Hindpere ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Info ja registreerimine

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

11.-18.10.2023 Kinnisvara täiendkoolitus