Viimane päev registreerumiseks esmaspäeval 03/02/2014 algavale koolitusele Kinnisvara ABC

Kinnisvarakooli lektorid Tõnu Toompark, Evi Hindpere ja Marko SulaVeel on viimane võimalus registreerumaks esmaspäeval algavale neljapäevasele koolitusele Kinnisvara ABC.

Kinnisvarakoolitus Kinnisvara ABC annab peamisi teemasid käsitledes kontsentreerituna sissejuhatuse kinnisvaravaldkonda.

Käsitleme nii kinnisvaraturgu, arendamist, finantseerimist, hindamist ja maakleritegevust (lektor Tõnu Toompark), projekteerimist ja ehitamist (Marko Sula) ning juriidilisi teemasid (Evi Hindpere).

Koolitus on suunatud kõikidele kinnisvaraturul aktiivsetele inimestele: maakleritele, koduostjatele või -müüjatele, kinnisvaraspetsialistidele

Registreeru kohe, sest muidu jääd ilma!

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

Tõnu Toompark
tonu@adaur.ee