Toompark: ainult praktik kirjutab kinnisvarast müüvalt

Meediakoolitus "Kuidas kirjutada kinnisvarast?"Kinnisvaraspetsialist Tõnu Toompargi ja kinnisvaraajakirjaniku Enn Tosso käima lükatud koolitusprojekt “Kuidas kirjutada kinnisvarast?” tutvustab enne vähekäidud teid ning kahepeale loodud praktikat – kuidas kirjutada kinnisvarast?

Kümnendi kinnisvaraturgu analüüsinud analüütik Tõnu Toompark lausus üheselt: “Kinnisvarast kirjutamine on täiesti eriline. Seda suudab vaid praktik. Ei ole võimalik võrrelda seda ei autoturu ega teleturuga.”

Toompark selgitas, et olles nii palju aastaid kirjutanud kinnisvaraturust, oskab ta anda üsna palju viiteid, kuidas kirjutada kinnisvaraturust müüvalt. Sest kinnisvaraturg on eriline ning sellest kirjutamine samuti eriline.

Toompargi partner Enn Tosso, kinnisvaraajakirjanik, kes on kirjutanud kinnisvaraturust samuti kümnendi jagu, olulise osa seejuures Äripäevas, vaidleb mõnel määral oma heale sõbrale, Toompargile vastu.

Ta on küll nõus, et kinnisvaraturg on täiesti eriline ning sellest õigesti kirjutada suutvaid inimesi ei ole palju, ent siiski on Tosso sõnul võimalus seda õppida.

Selleks ongi Tosso ja Toompark teinud koolituse: kuidas kirjutada kinnisvarast?

Koolitus annab nõu, kuidas ajakirjandust enda huvides ära kasutada, et suurendada oma kasumit kinnisvaraturul.

Muuhulgas räägivad Tõnu ja Enn sellest, kuidas leida kinnisvaraturult värsket teemat loo jaoks ning kuidas saada oma looga üldse üle toimetuse läve. Koolituse viimane osa on praktikum, kus teeme kõik läbi nii, nagu see reaalses elus meediamaastikul toimub.

Lähem info

Lähemat infot koolituse “Kuidas kirjutada kinnisvarast?” kohta leiad aadressilt: https://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/kuidas-kirjutada-kinnisvarast/

Lisainfot jagab heal meelel

Tõnu Toompark
+372 525 9703
tonu@adaur.ee

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC