Täna kell 13:00 algab üürikoolitus

Täna alustame uue kuue saanud üürikoolitusega. Üürikoolitus on suunatud üürileandjatele, kinnisvaramaakleritele, investoritele ja üürnikele.

Elamispindade üüritemaatikale keskenduva üürikoolituse juriidiline osa on nüüdseks veninud nelja tunni pikkuseks. Selle aja jooksul räägib jurist Evi Hindpere kuidas sõlmida üürileping, kuidas seda muuta-täiendadaa, kuidas üürilepingut lõpetada. Lisaks tuleb palju juttu üüriäri kriitilisest tegurist ehk üürihinnast ja selle muutmisest.

Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark käsitleb kahe tunni jooksul üüriäri majanduslikku poolt. Räägime sellest, kes on üürnikud, kuidas üüriäri tasuvust mõõta, mida peaks tegema, et üüriäri oleks üldse kasulik.

Kõikidele koolitusel osalenutele soovitame tungivalt tutvuda ka Tõnu Toomparki ja Evi Hindpere sulest ilmunud käsiraamatuga “Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“.

Info ja registreerimine

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine