Sooduspakkumine käsiraamatule “Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus”

Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamistVaid loetud päevad on võimalik Kinnisvarakooli e-poest tellida käsiraamat “Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist” soodushinnaga!

• Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “41aa4j” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt.
  • Pakkumine kehtib kuni 09.05.2021.

Käsiraamat “Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus” selgitab, millised on korteriomaniku õigused ja kohustused ning kuidas toimub korteriühistu juhtimine alates 01.01.2018, kui võetakse vastu uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Käsiraamat on suunatud nii korteriomanikele kui ühistu juhtidele, et anda nii seaduseparagrahvidel kui praktilistel näidetel baseeruv teave ühistu elu korraldamisest. Käsiraamatu autor on Evi Hindpere.

Soodushinnaga käsiraamatu soetamiseks kliki siia.

Lisateave

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC