Pressiteade: müügile jõudis käsiraamatu „Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“ uus tiraaž

Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikasSeptembris jõudis kauplustesse ja kirjastaja Kinnisvarakool OÜ kodulehele müügile elamispindade üürileandjatele, kinnisvaramaakleritele ja üürnikele suunatud käsiraamatu „Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“ uus tiraaž.

Aasta tagasi ilmavalgust näinud 1000-eksemplarine käsiraamatu tiraaž leidis sooja vastuvõtu, sest elamispindade üürituru arengud on tormilised.

„Kiirelt on lisandunud nii üürnike, kui üürileandjaid. Kõikidel üürituru osalistel, sh kinnisvaramaakleritel on vaja head abimeest, mis seletab lihtsalt ja asjalikult lahti üürituru funktsioneerimise põhimõtted,“ tutvustab käsiraamatut selle üks autoritest Tõnu Toompark.

Käsiraamat „Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“ lahkab üüriäri majanduslikku poolt. Toodud on praktilised nõuanded, kuidas üürisuhtes käituda, et see pakuks rahuldust nii üürnikule, kui üürileandjale. Käsiraamatu üüriäri majanduslikku käsitlust puudutava osa autor on kinnisvaraanalüütik ja koolitaja Tõnu Toompark.

Teine suur osa käsiraamatust käsitleb üürivaldkonna õiguslikku regulatsiooni. Nii üürnikul, üürileandjal, kui kinnisvaramaakleril on vaja teada, kuidas üürilepinguid sõlmida, milliseid kohustusi ja õigusi on teisele poolele võimalik ette näha, kuidas käituda lepingu täitmisel ilmnevate probleemide puhul. Käsiraamatu õigusliku käsitluse autor on jurist ja koolitaja Evi Hindpere.

Käsiraamatu kirjastaja Kinnisvarakool OÜ (www.kinnisvarakool.ee) on Eesti suurim kinnisvarakoolituste pakkumisele spetsialiseerunud ettevõte. Kinnisvarakool OÜ missioon on tõsta kinnisvaraturuosaliste professionaalsust.

Lisa “Korter üürile – …” ostukorvi

Telli käsiraamat siit

Soodsaim võimalus käsiraamatu tellimiseks on Kinnisvarakooli kodulehel https://www.kinnisvarakool.ee/raamatud/.

Lisa “Korter üürile – …” ostukorvi

Lisateave

Tõnu Toompark
Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige, käsiraamatu kaasautor ja kirjastaja
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
https://www.kinnisvarakool.ee/raamatud/
https://www.kinnisvarakool.ee

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC