Pressiteade: Kinnisvarakool pakub uusi kinnisvarakoolitusi

Kinnisvarakool: uued koolitusedKinnisvarakool OÜ toob sel sügisel turule mitmed uued koolitused. Aitame kinnisvaravaldkonnas tegutsejatel süveneda sügavamalt nii planeerimise, kui ehitus- ja kasutuslubade temaatikasse. Nüüd on Kinnisvarakooli menüüs juba 19 erinevat kinnisvarakoolitust.

Uhiuutest koolitustest toimub sel sügisel esmakordselt koolitus „Planeerimismenetlus“, mis annab põhjaliku ja praktilise ülevaate detailplaneeringute menetlemisest ja sellega seonduvast problemaatikast.

Planeerimismenetluse koolituse jätkuna toimub koolitus „Ehitus- ja kasutusload“, mis annab praktilised nõuanded ehitusprotsessi juriidilistest keerdkäikudest kuni kasutusloa saamiseni.

„Töötasime uued koolitused välja, sest selle valdkonna vastu on olnud kasvav huvi,“ rääkis Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige Tõnu Toompark. „Korterituru aktiivsus on kandumas elamumaa turule ja see kasvatab planeeringute ja ehitamisega seonduvate inimeste ringi veelgi.“

Verivärskete koolituste kõrval jätkab Kinnisvarakool regulaarselt Eesti kõige põhjalikuma elamispindade turuülevaate esitluste korraldamisega seminari Kinnisvaraturg ja turuanalüüs raames. Samuti on suurt populaarsust kogunud koolitused Kinnisvara ABC ja Üürikoolitus.

Kinnisvarakool OÜ missioon on tõsta kinnisvaraturuosaliste professionaalsust. Kinnisvarakool pakub Eesti kõige laiemat 19 erinevat kinnisvarakoolitust – alates kinnisvaravaldkonda sissejuhatavast Kinnisvara ABCst kuni Eesti kõige põhjalikuma elamispindade turuülevaate esitluseni.

Registreeru seminarile, sest tark maakler teeb rohkem tehinguid!

Tule Kinnisvarakooli, sest tark maakler teeb rohkem tehinguid!

Lisateave ja registreerumine

Registreeru seminarile: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee

Kinnisvarakool OÜ

Tõnu Toompark
Kinnisvarakool OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.kinnisvarakool.ee

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC