Pane hommikud enda kasuks tööle

Uuel aastal on hea alustada uute rutiinide loomisega. Autor Hal Elrod on oma raamatus kokku võtnud „parima praktika“, mis on läbi sajandite muutnud tuhandete edukate ja palju saavutanud inimeste elu ning pannud sellest kokku igahommikuse programmi.

Soovitud muutusi toob reeglina vaid õigete asjade järjepidev tegemine. Lihtsate ja üllatavalt vähe aegavõtvate „imede hommiku“ rituaalide kasutamine võibki olla viis saavutamaks kõik, mida oled kunagi soovinud, ja kiiremini, kui oled kunagi mõelnud.

Tuginedes eeldusele, et päeva algus mängib väga olulist rolli Sinu terve päeva, töö ja lõpuks ka elu kvaliteedi kujunemisel, annab raamat „Imede hommik“ täiusliku ja vähe aega võtva hommikuse rituaali, mida on lihtne harjumuseks kujundada. See õpetab muuhulgas ka seda, kuidas saada üle äratuse pidevast edasilükkamisest, isegi kui Sa pole kunagi olnud hommikuinimene.

Raamatus saad ka põhjalikke selgitusi, miks ja kuidas need tegevused Sulle edu tagavad. Peatutakse hommikuvõimlemise, mediteerimise, afirmatsioonide ja enesesisenduse vajalikkusel.

Raamatu leiad ka Kinnisvarakooli e-poest.

30.04.2024 Kinnisvara müügikoolitus