Müügi- ja üürikoolitus said läbi

KinnisvarakoolTänaseks on edukalt lõppenud sügisesed kinnisvara müügikoolitus ja üürikoolitus. Järgmised müügi- ja üürikoolitus toimuvad juba 03/12/2012 ja 05/12/2012.

Müügikoolitusel rääkisime kinnisvara- ja müügimaailma saladustest ning kinnisvaraturu hetkeseisust. Üürikoolitusel lahkasime põhjalikult eluruumide üürileandmisega seonduvaid juriidilisi ja majanduslikke küsimusi.

Järgmisel nädalal toimuvad koolitused on “Kinnisvaraturundus” (E 01/10), “Hindamise ABC” (K 03/10) ja “Kinnisvara müük internetis” (N 04/10).

Koolitusel “Kinnisvaraturundus” räägivad kutseline kinnisvaramaakler Urmas Tehver ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark, milliseid kommunikatsioonikanaleid kinnisvara müümisel kasutada.

Koolitus “Hindamise ABC” annab hea ülevaate kinnisvara hindamise põhimõtetest ja praktikast. Koolituse viivad läbi kutselised hindajad Martin Kõiv ja Kristjan Gross.

Koolitusel “Kinnisvara müük internetis” käsitleb internetiturunduse spetsialist Priit Kallas süvitsi, kuidas olla silmapaistev internetis ning kuidas sotsiaalmeediat efektiivselt kasutada.

Info ja registreerimine

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC