Kuidas saada kinnisvaramaakleriks?

Kursus Kinnisvara ABC ja üürikoolitusKinnisvaramaakleriks saamiseks on mitmeid võimalusi. Võib lihtsalt proovida ja oma eksimustest õppida. Mõistlikum siiski on võtta appi spetsiaalne maakleritele suunatud koolitus Kinnisvara ABC, mis on tänasel koolitusturul pikim jätkuvat tegutsev oma ala koolitus. Koolitus Kinnisvara ABC algab juba järgmisel esmaspäeval 21/11/2011, veel on vabad viimased üksikud kohad.

Kinnisvara ABC kursus aitab mõista kinnisvaraturu olemust, finantseerimise ja hindamise põhimõtteid ning ehituse ja planeeringute valdkonda.

Eraldi vaatleme koolituse käigus maakleri tööd ning kinnisvara müügi eripärasid. Suur osa koolitusest on pühendatud juriidiliste küsimuste lahkamisele – on juriidika ju üks maakleri teadmiste olulisemaid vundamendikivisid.

Kõik Kinnisvarakooli lektorid – Evi Hindpere, Andree Raid, Tõnu Toompark, Maila Moor – on pikaajalise kogemusega koolitajad-praktikud. Nii ei jää ükski küsimus asjaliku vastuseta.

Esmasele Kinnisvara ABC kursusele järgneb 07/12/2011 üürikoolitus, kus võtame vaatluse alla tänase elamispindade turu aktiivseima sektori – üürituru. Üürikoolitusel läbime kolme tunni jooksul elamispindade üüriäriga seonduvad juriidilised küsimused. Ühe tunni pühendame üüriäri majanduslikele aspektidele.

Täpsem info ja registreerumine

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?