Korteri väljaüürimine vajab ettevalmistust

Kinnisvara ABC üürikoolitus: üürile andaKorteri väljaüürimise äriidee tundub imelihtsana. Ostad korteri, leiad üürniku ja raha hakkabki tulema. Ometi varitseb sel kiire rikastumise teel üürileandjat ehk korteriomanikku mitmeid karisid.

Esimene oluline teema on üürilepingu sõlmimine. Leping valmistatakse ette juhuks, kui ilmneb probleeme. Kui probleemid ilmnevad, siis selleks momendil on vaja, et leping oleks juba olemas, mis piisava konkreetsusega reguleerib poolte õiguseid ja kohustusi.

Ei ole harv juhus ka see, kui korteriomanik on otsustanud tühjana seisva pinna kas müüa või üürile anda. Kui sellisel juhul esimesena leitakse üürnik ja paari kuu pärast korteriostja, siis mis saab üürilepingust? Teatavasti kehtib üürileping omaniku muutumisest sõltumatult edasi, kuid üürileandja peaks sellisel juhul olema kursis, millistel tingimustel on võimalik leping kiiresti lõpetada.

Omaette teema on üürihind, selle tasumine ja muutmine

Millistel tingimustel on üürileandjal õigus üüri tõsta? Millal võib aga üürnik üürihinna langetamist nõuda? Kus tuleb toetuda poolte vahel sõlmitud lepingule, kus aga tuleb mängu seaduse regulatsioon?

Kinnisvara ABC üürikoolitus

"Kapid peale": Al Capone

Mida peab üürileandja tegema olukorras, kus üürileping on vaja lõpetada? Kas on kõige mõistlikum “kapid peale saata”? Või on lepingu lõpetamiseks teisigi mooduseid? Kuidas üldse lahendada üürisuhtes ettetulevaid vaidluseid?

Õigusliku poole kõrval on majanduslik pool. Kas üüriäri on see, mis võimaldab kiiresti rikastuda ning senise töö kõrvale jätta? Millega peab üks üürileandja arvestama majandusliku tasuvusarvutust tehes? Milline korter on võimalik kiiremini üürile anda ja millise üürileandmine on väljakutse ka parimale maaklerile?

Kõikidele neile küsimustele annab vastuse Kinnisvarakooli korraldatav koolitus Kinnisvara ABC üürikoolitus. Üürikoolitus toimub  26/04/2011. Koolituse täpsem info ja koolitusele registreerumine toimub lehel Kinnisvara ABC üürikoolitus.

Lähem info

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2021 Kinnisvaraõiguse ABC