Koolitus “Korteriühistu juhtimise ABC” toimub 23/05/2022 Kinnisvarakoolis

23/05/2022 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Korteriühistu juhtimise ABC“. Koolitusel annavad jurist Evi Hindpere ja KÜ Arvepidamise OÜ juhatuse liige Pille Kaarlõp ülevaate korteriühistu juhtimisega seonduvatest õigusaktidest ja korteriühistu raamatupidamise korraldamisest.

Koolitusele on oodatud:

• korteriühistu juhatuse liikmed ja haldajad, kes tegelevad igapäevaselt korteriühistu juhtimisega;
  • korteriühistu revisjonikomisjoni liikmed, kelle ülesanne on kontrollida korteriühistu juhatuse tööd;
  • eraisikud, kes elavad või omavad korterit kortermajas ja soovivad teada oma õigusi ning kohustusi;
  • kinnisvara korrashoiu ala ettevõtete spetsialistid (elamuhaldurid);
  • kõik, kes tunnevad huvi uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse vastu.

Koolitus “Korteriühistu juhtimise ABC” toimub 23/05/2022 kell 10.00-17.15 hübriidõppe vormis – koolitusel osalejad valivad, kas osalevad kontaktkoolitusel klassiruumis või eelistavad osaleda koolitusel veebi teel. Kinnisvarakooli koolitusklass asub Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel.

Kõik, kes eelistavad koolitusel osaleda veebi teel, saavad enne koolituse algust personaalse veebilingi Zoom’i keskkonda.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC