Kinnisvarakooli raamatupoes kaks uut raamatut: “Müügikoerad” ja “Väikse hääle taltsutamine”

Tänasest on Kinnisvarakooli raamatupoest hea hinnaga võimalik osta kahte uut raamatut: “Müügikoerad” ja “Väikse hääle taltsutamine”.

Müügikoerad

• Toob sinuni viis lihtsat, kuid kriitilist, tulu toovat oskust, mis võivad Sinu sissetulekut hüppeliselt kasvatada.
  • Aitab Sul ära tunda enda müügikoera “tõu” – nii saad Sa edaspidi mängida oma tugevustele ja kogeda tohutut efektiivsuse k.asvu
  • Aitab Sinul ja SAinu meeskonna liikmetel saada mööda hirmudest, kahtlustest või eitamistest, mis seostuvad sõnaga “müük”.
  • Õpetab Sulle, kuidas täielikult muuta oma suhtumist 30 sekundiga või kiiremini nii, et Sa saad tegutseda maksimaalse enesekindlusega – igas situatsioonis.
  • Annab Sulle oskuse muuta iga “Ei” “Jah”‘iks – ükskõik kellega Sa räägid.
  • Annab Sulle vihkjeid ja tööriistu inspireerimaks ja juhatamaks iga müügimeeskonda.

Vaata lähemalt siit.

Väikse hääle taltsutamine annab Sulle oskused:

• hoida oma energiat igas pingeoluorras;
  • peatada kurnav jutuvada Sinu ajus nii, et Sa saad kohe külge tõmmata seda, mida Sa tahad;
  • esile tuua ja mõista Sinu elu unistusi;
  • murda välja ennast kahjustavatest harjumustest;
  • luua tugev ja kestev enesekindlus;
  • taaselustada kangelane Sinu sees;
  • kasutada 21 toimivat tehnikat ümberprogrameerimaks 30 sekundiga Väikest häält Sinu ajus.

Vaata lähemalt siit.

Endiselt on saadaval Kinnisvarakooli välja antud:

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC