Kinnisvarakooli järgmise nädala koolitused

Kinnisvarakool: koolistused ja seminaridJärgmisel nädalal on Kinnisvarakoolis tihe päev – toimuvad kinnisvara müügikoolitus, äriplaani koostamise koolitus, üürikoolitus ja kinnisvaraturunduse koolitus.

  • Müügikoolitus aitab kinnisvaramaakleritel ja müüjatel sihte seada, et müügitöös tõhusam olla. Müügikoolitust viivad läbi Joonas Saks ja Maria Kopso. Kooltituse juurde käib kinnisvaraturu ülevaade, mille esitluse teeb kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • Äriplaani koostamise koolituse eesmärk on aidata formuleerida äriettevõtte eesmärgid ning koostada äriplaan, millega on võimalik taotleda võõrfinantseerimist. Koolituse viib läbi Raido Raudnagel.
  • Üürikoolitus keskendub elamispindade üüritemaatikale. Üürileandjad saavad koolituse käigus olulisi nõuandeid, kuidas selles valdkonnas efektiivselt toimetada. Koolituse lektorid on jurist Evi Hindpere ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • Kinnisvaraturunduse koolitus käsitleb erinevaid kinnisvaravaldkonnas kasutatavaid kommunikatsioonikanaleid ning annab hinnangu nende efektiivsusele. Koolituse viivad läbi Urmas Tehver ja Tõnu Toompark.

Registreeru koolitusele kohe, sest uued teadmised on parim jõulukink.

Info ja registreerimine

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika