Kinnisvarakool jätkab “Kinnisvara ABC” koolitusega

Eesti kinnisvaramaaklerite professionaalsuse taseme tõstmisele keskendunud Kinnisvarakool jätkab selgi sügisel Kinnisvara ABC koolitusega. Kinnisvara ABC annab tööd alustavatele ja juba turul tegutsevatele maakleritele ja  teistele kinnisvaraturu osalistele tugeva majandusliku ja juriidilise baasi.

Sügisene esimene Kinnisvara ABC koolitus algab 20. septembril

Koolituse lektorid on kõik pikaajalise kinnisvaravaldkonnas töötamise ja ka koolitamise kogemusega inimesed: Evi Hindpere, Andree Raid, Tõnu Toompark.

“Koolitusel on rõhk praktilisele käsitlusele,” kommenteeris Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige Andree Raid, kes on peab loengu maakleritegevuse printsiipidest.

Koolitusprogrammiga saab tutvuda ning koolitusele registreerida saab Kinnisvara ABC koolitust tutvustaval internetilehel.

Kinnisvarakool.ee on Raid&Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mis on suunatud professionaalsuse tõstmiseks kinnisvaraturul. Kinnisvarakool.ee on keskendunud kinnisvara-alase baaskoolitusele maakleritele ja eraisikutele.

Info ja korraldajad

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine