Kinnisvarakool alustab müügikoolitustega

Kinnisvara müügikoolitus maakleritele ja eraisikuteleKinnisvarakool OÜ koolitustepaketti lisandub nüüdsest juba tegutsevatele ja algajatele maakleritele suunatud kinnisvara müügikoolitus.

Kinnisvara müügikoolitus on suunatud eelkõige inimestele, kes tegutsevad kinnisvara müügivaldkonnas igapäevaselt või soovivad alustada maaklerikarjääriga.

Samuti on müügikoolitus suunatud eraisikutele, kes soovivad müüa või üürile anda neile kuuluvat kinnisvara ja soovivad eelnevat koolitust, kuidas sellises ohtlikus olukorras käituda.

Kinnisvara müügikoolitust koosneb kahest moodulist. Esimene moodul võtab läbi klienditeeninduse, sh kliendikesksuse põhimõtted. Teine koolituse moodul on suunatud praktilistele nõuannetele, kuidas kinnisvara müüa.

Kinnisvarakool OÜ on Raid & Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mille missioon on suunatud professionaalsuse tõstmisele kinnisvaraturul. Kinnisvarakooli koolitustepaketti kuuluvad koolitused Kinnisvara ABC, Kinnisvara ABC üürikoolitus ja Kinnisvara müügikoolitus.

Täpsem info ja registreerumine

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC