Järgmisel nädalal toimub üürikoolitus

Kinnisvara ABC üürikoolitus: anda korter üürileJärgmise nädala kolmapäeval kl 16.00-19.15 toimub Kinnisvara ABC üürikoolitus. Üürikoolitus on annab teadmised elamispindade üüriäris läbilöömiseks.

Elamispindade üürileandmisel tuleb tavaelus ette palju probleeme. Küll ei tea üürileandja enda õiguseid, küll on teadmised põhinevad naabrinaiselt kuuldud müütidel.

Elamispindade omanike teadlikkus ei ole paremal tasemel. Suurem osa elamispindade üürileandjatest on eraisikud, kel üürileantav korter on “õnnetu juhuse” tõttu kätte jäänud. Olgu selleks juhuseks siis uude elukohta kolimine, pärandus või midagi muud.

Sellisel viisil üürileandja ametisse astunud inimesel puuduvad sageli teadmised, mis üürisektoris toimub.

Juriidilise teadlikkuse kõrval on järgmine küsimus majanduslik otstarbekus

Kas on mõtekas kättesattunud elamispind üürile anda või müüa? Mis on majanduslikult kasulikum? Kas üüriäri võimaldab kiiret rikkakssaamise edulugu või on see ebaratsionaalne ajaraisk?

Kõikidele neile küsimustele anname vastuse Kinnisvarakooli korraldataval Kinnisvara ABC üürikoolitusel. Jurist ja koolitaja Evi Hindpere annab koolitusel asjaliku ülevaate üüriäri õiguslikest alustest. Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark vaatab üle üüriäri majandusliku poole.

Info ja registreerumine

Lähem info ja registreerumine Kinnisvara ABC üürikoolituse kodulehel.

Lähem info

Margot Toompark
Kinnisvarakool OÜ
Koolituste müük ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC