Järgmisel nädalal on huvitav koolitus tulemas: Kinnisvara müük internetis

Järgmise nädala neljapäeval 29/11/2012 kl 13:00-16:15 toimub Kinnisvarakoolis huvitav internetiturunduse koolitus “Kinnisvara müük internetis”.

Internetiturunduse maaletoojaks ja turundusguruks tituleeritud Priit Kallas viib läbi praktilise koolituse, kuidas tegelikkuses üks veebileht kinnisvara müüma panna .

• Haarav koolitus teeb sissejuhatuse internetiturunduse põhialustesse .
  • Kõneks tuleb internetilehe leitavus, reklaam otsingus ja sotsiaalmeedias .
  • Lisaks puudutame teemat, kas sotsiaalmeedias on võimalik ka reaalselt tulu teenida .
  • Omaette teemana tuleb käsitlusele turundus e-maili kaudu.

Lubame, et iga koolitusel osaleja saab vähemalt ühe praktikasse rakendatava idee, mis tema ärile kaasa aitab ja sellega koolituskulu kuhjaga tagasi teeb.

Koolituse rühma hoiame väiksena, et jääks piisavalt võimalust küsimuste esitamiseks ja neile vastuste leidmiseks.

Veel on mõned kohad vabad. Registreeru kohe, sest hea veebileht loob head võimalused äri edenemiseks.

Info ja registreerimine

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC