26/05/2021 toimub veebikoolitus “Väikeinvestori võimalused kinnisvarasse investeerimisel”

Kinnisvarakoolis toimub 26/05/2021 seminar “Väikeinvestori võimalused kinnisvarasse investeerimisel“. Seminar  annab ülevaate erinevatest kinnisvarasektoriga seotud investeerimisvõimalustest, mis on kättesaadavad ja jõukohased kõigile väikeinvestoritele.

Seminari Väikeinvestori võimalused kinnisvarasse investeerimisel” sihtrühm on:

• Väikeinvestorid, kes soovivad panustada kinnisvarasektorisse – üürikinnisvarasse, ühisrahastusse, kinnisvarasektori aktsiatesse või kinnisvarafondidesse.
  • Kõik inimesed, kellel on huvi hakata tegelema investeerimisega. Investeerimisega alustamiseks ei pea Sul olema kontol tuhandeid eurosid, piisab ka ainult tahtmisest, teadmistest ja kahekohalisest summast.

Seminaril saad teada järgmist.

• Seminaril osaleja on teadlik erinevatest võimalustest kinnisvarasse investeerimisel.
  • Seminaril osaleja oskab planeerida oma investeeringute tootlust ja arvestab erinevate investeerimistoodetega kaasnevaid riske.
  • Seminaril osaleja teab kuidas tegeleda oma portfelli üürikinnisvaraga.
  • Seminaril osaleja oskab koostada oma väärtpaberite portfelli vastavalt oma võimalustele ja riskitaluvusele.
  • Seminaril osaleja oskab valida ühisrahastuse pakutavate võimaluste seast endale sobivaim toode.

Seminar toimub 26/05/2021 kell 10.00-14.15 Zoomi keskkonnas. Lektor on kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark ja Gerdi Arst.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC