19/05/2021 toimub veebikoolitus “Müügipsühholoogia ja ostustrateegiad”

Koolitus “Müügipsühholoogia ja ostustrateegiad”  toimub 19/05/2021 koolituskeskkonna Zoom vahendusel. Lektor on psühholoog ja koolitaja Anneli Salk.

Koolituse “DiSC müügipsühholoogia kinnisvaramaakleritele. Kinnisvaratehingute closing ja kliendi vastuväidete ületamine” sihtrühm on:

• kinnisvaramaaklerid, kes tegelevad kinnisvara müümisega igapäevaselt või soovivad alustada tööd kinnisvaramaaklerina;
  • kinnisvara spetsialistid, kes tegelevad kinnisvara müügiga;
  • müügijuhid, kes vastutavad kinnisvara objektide müügi eest;
  • eraisikud, kes soovivad müüa/üürile anda endale kuuluvat elamispinda ja saada eelnevalt infot, kuidas sellises olukorras käituda.

Koolituse  “Müügipsühholoogia ja ostustrateegiad” eesmärk on anda oskusi, muuta müügitehing edukaks, teades müügipsühholoogia alustõdesid ja klientide ostustrateegiaid.

Koolitus “Müügipsühholoogia ja ostustrateegiad” toimub 19/05/2021 kell 10.00-13.15.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC