08/04/2021 toimub veebikoolitus “Kinnisvaraturundus”

08/04/2021 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Kinnisvaraturundus“. Koolituse eesmärk on anda  osalejatele teadmisi ja oskusi enda isiku ning oma objektide turundusliku sõnumi edastamiseks.  Sisukam ja läbimõeldum turunduskampaania aitab olla edukam müügis ja leida rohkem potentsiaalseid kliente.

Kinnisvaraturundus” on suunatud:

• kõigile inimestele, kes tegelevad või puutuvad igapäevaselt kokku kinnisvara müügi või turundamisega;
  • kinnisvaramaakleritele, kelle tööks on kinnisvara müümine;
  • “rohelisele” kinnisvarahuvilisele, kes alles mõtleb töö peale kinnisvarasektoris;
  • kinnisvara arendusettevõttete turundus ja müügispetsialistidele, kes tegelevad kinnisvara turunduskampaaniatega või müügi planeerimisega.

Koolitus “Kinnisvaraturundus” annab Sulle:

• nõuanded, kuidas oma objekti müügiks ette valmistada;
  • teadmisi turundusnippidest, mida kasutades on võimalik saada oma objektile suuremat tähelepanu;
  • oskuse luua virtuaaltuuri;
  • süstematiseeritud teadmised persoonibrändingust;
  • oskuse teadlikult kujundada oma imagot;
  • praktilised juhised kuidas panna turundus enda heaks tööle.

Koolitus “Kinnisvaraturundus” toimub 08/04/2021 kell 10.00-14.45. Lektorid on kinnisvaraanalüütik JK Kinnisvara asutaja Jana Kivi ja Your Brand Up Studio asutaja ja raamatu “Bränd nimega Sina” autor Evelin Org.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine