05/03/2024 toimub praktiline töötuba “Booking.com konto loomine ja kasutamine”

Praktiline töötuba “Booking.com konto loomine ja kasutamine” toimub Kinnisvarakoolis 05/03/2024. Töötoa eesmärk on anda praktiline tegevusjuhis, kuidas alustada lühiajalise majutusteenuse pakkumisega Booking.com veebilehel ja mis aspektid tuleb enne alustamist läbi mõelda. Lisaks soovitusi ja nõuandeid, kuidas oma pakkumine muuta kliendile atraktiivseks. Koolitaja on Liis Ahlberg.

Töötoa sihtrühm on:

• kinnisvara investorid, kes plaanivad osta või juba omavad kinnisvara ja annavad seda üürile;
  • kinnisvara omanikud, kes on huvitatud oma kinnisvarast saama maksimum tootlust;
  • inimesed, kes plaanivad soetada eluruumi selle üürile andmiseks;
  • inimesed, kellel pole piisavalt informatsiooni otsustamiseks, kas anda kinnisvara lühi- või pikaajaliselt üürile.

Praktiline töötuba “Booking.com konto loomine ja kasutamine toimub 05/03/2024 kell 10.00-13.15 Kinnisvarakooli koolitusklassis aadressil Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

30.04.2024 Kinnisvara müügikoolitus