Kinnisvarakool sai koolitusloa

Meeldiva aastalõpukingitusena sai Kinnisvarakool OÜ detsembris 2010. a. Haridus- ja Teadusministeeriumi väljastatud koolitusloa.

“Käsitleme seda kui tunnustust senisele tööle, mille käigus on Kinnisvarakool OÜ tunnistuse saanud juba kolmekohaline number inimesi,” kommenteeris Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige Tõnu Toompark.

Koolitusluba tähendab edaspidiselt eelkõige eraisikutest koolitusel osalejatele meeldivat tulumaksuvabastust koolituskuludelt.

“Koolitusloa olemasolu näitab ühest küljest, et tegemist on ministeeriumi ülevaadatud kvaliteetse koolitusega. Teisalt teeb koolitusloa olemasolu koolitusel osalemise eraisikule odavamaks,” selgitas Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige Andree Raid.

Maksuvabastuse saamiseks tuleks osaleda juba 07. veebruaril algaval Kinnisvara ABC koolitusel. Koolituskava ja registreerumine Kinnisvara ABC lehel.

Lähem info

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine