Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

13,99

01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” eesmärk on seletada lahti uue seaduse regulatsioon, lisaks tutvustada ruumilist planeerimist laiemalt ja selgitada uut planeerimisseadust ning selle seoseid teiste seadustega.

Suurem tähelepanu on pööratud planeeringu sisule ja asjaoludele, mida tuleb planeeringu koostamisel arvestada.

Käsiraamatus on toodud ohtralt praktilisi näiteid ja selgitusi, viidatud on asjakohastele riigikohtu lahenditele.

Kirjeldus

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Raamatu tutvustus

Autor

• Käsiraamatu autor Martina Proosa on pikaajalise ja mitmekülgse kogemusega jurist, kes on viimased üheksa aastat tegutsenud ruumilise planeerimise ja ehitamise valdkonnas. Valdkonna põhjalikumaks tundmiseks vajalikke kogemusi on lisanud töö advokaadibüroos Teder (enne Advokaadibüroo Glikman ja Partnerid), õiguskantsleri nõunikuna ja siseministeeriumi planeeringute osakonna juhatajana.
  • Martina Proosa on esindanud kohtuvaidlustes eraisikuid, riiki ja kohalikke omavalitsusi, koolitanud kohalike omavalitsuste ja maavalitsuste ametnikke ning kirjutanud õigusteemalisi artikleid.
  • Martina Proosa on raamatu „Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel“ (2015) üks autor.

Sisukord ja sissejuhatus

Transport ja soodustus

• Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.

• NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

Lisa raamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” ostukorvi

You may also like…