Uudiste arhiiv

Martina Proosa, Pille Pettai "Uus ehitusseadustik ja ehitamine"

Telli käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “74gel9″ ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 07.04.2019. Käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel”

Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine

Riiklik järelevalve ehitise ja ehitamise üle

Siin lehel: Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE / Koolituse üldinfo Koolituse sihtrühm riigi- ja kohaliku omavalitsuste ametnikud, kes tegelevad planeerimise ja ehitamise valdkonnaga; kinnisvara arendamisega tegelevate ettevõtete spetsialistid, sh maaklerid, hindajad jne; ehitusettevõtete spetsialistid,

Kasutusloa menetlus ja ehitamise dokumenteerimine

Martina Proosa

Siin lehel: Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE Koolituse üldinfo Koolituse sihtrühm Koolituse “Kasutusloa menetlus ja ehitamise dokumenteerimine” sihtrühm on: kohalikud omavalitsused; projekteerijad; kinnisasja omanikud; kinnisvaraarendajad. Koolituse eesmärk Koolituse eesmärk on anda ülevaade kasutusloa olemusest,

Martina Proosa, Pille Pettai "Uus ehitusseadustik ja ehitamine"

Telli käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “4aaooc” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 27.01.2019. Käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel”

Martina Proosa, Pille Pettai "Uus ehitusseadustik ja ehitamine"

Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku uus rakendus- ja kohtupraktika

Siin lehel: Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE / Osalejad arvavad Koolituse üldinfo Koolituse sihtrühm Koolituse “Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku uus rakendus-ja kohtupraktika” sihtrühm on: riigi- ja kohaliku omavalitsuste ametnikud, kes tegelevad planeerimise ja ehitamise valdkonnaga;

Martina Proosa, Pille Pettai "Uus ehitusseadustik ja ehitamine"

Kuni pühapäevani on Kinnisvarakooli e-poest võimalik tellida käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel” soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “lon4ps” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 11.11.2018. Käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue

Martina Proosa, Pille Pettai "Uus ehitusseadustik ja ehitamine"

Vaid loetud päevad on võimalik Kinnisvarakooli e-poest tellida käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine. Praktilised näpunäited uue seaduse rakendamisel” soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “8elpqa” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 26.08.2018. Käsiraamat “Uus ehitusseadustik ja ehitamine.

Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt