Uudiste arhiiv

08/03/2022 toimub koolitus “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit”

08/03/2022 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit“. Koolitusel annavad Estonishing Stay Apartments asutajad Gerdi Arst ja Evelin Org praktilise tegevusjuhise, kuidas alustada lühiajalise majutusteenuse pakkumisega – milline kinnisvara on selleks äriks sobilik ja mis aspektid tuleb enne

Koolitus “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit” toimub 08/03/2022

“Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit” toimub 02/03/2021

02/03/2021 toimub Kinnisvarakoolis uus koolitus “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit“. Koolituse eesmärgiks on anda praktiline ülevaade üüriäri uuest ja kasvavast trendist ehk lühiajalisest üürimisest ja teadmine,  kuidas selle tegevusega maksimeerida kinnisvarast saadavat kasumist. “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit”

Veel on võimalik registreeruda koolitusele “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit”

10/03/2020 toimub Kinnisvarakoolis uus koolitus “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit“. Koolituse eesmärgiks on anda praktiline ülevaade üüriäri uuest ja kasvavast trendist ehk lühiajalisest üürimisest ja teadmine,  kuidas selle tegevusega maksimeerida kinnisvarast saadavat kasumist. “Lühiajaline üürimine – kuidas maksimeerida kasumit”

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine