Uudiste arhiiv

22.-23.09.2018 toimub Tallinnas seminar “Kinnisvara 2018. Tegijatelt tegijatele”

Seminar Kinnsisvara 2018

Juba kuuendat korda toimuv kinnisvaraseminar toob osalejate ette mitmeid tipptegijaid kinnisvaramaastikult.  Esinevad oma ala professionaalid  – Jaak Roosaare, Tõnu Toompark, Aimar Roosalu, Karl Laius, Leanika Järve ja veel paljud teised. Seminar on praktilise suunitlusega ja mõeldud praegustele ning tulevastele kinnisvarainvestoritele.

Seminar Kinnsisvara 2018

Uus raamat Kinnisvarakooli raamatupoes: Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik

Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik. Teadmised kinnisvarast, mis aitavad Sul saavutada rahalist vabadust!

Autor Jaak Roosaare räägib raamatu kohta järgmist. 2010. aasta kevadel käisime koos sõbraga Tallinnas Koplis otsimas oma esimest tulevast üürikorterit. Kuna raha meil eriti ei olnud, siis sihtisime „odavama otsa” kinnisvara – tubasid ühiselamutes, 2-toalisi poolpõlenud puumajades ja muud säärast

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine