Uudiste arhiiv

Töötuba “AirBnB.com konto loomine ja kasutamine” toimub 26/10/2023

Praktiline töötuba “AirBnB.com konto loomine ja kasutamine” toimub Kinnisvarakoolis 26/10/2023. Töötoa eesmärk on anda praktiline tegevusjuhis, kuidas alustada lühiajalise majutusteenuse pakkumisega AirBnB.com veebilehel ja mis aspektid tuleb enne alustamist läbi mõelda. Koolitaja on Liis Ahlberg. Töötoa sihtrühm on: kinnisvara investorid,

Veel jõuad registreerida – töötuba “AirBnB.com ja Booking.com kasutamine” toimub juba 01/02/2023

Praktiline töötuba “AirBnB.com ja Booking.com kasutamine” toimub Kinnisvarakoolis 01/02/2023. Töötoa eesmärk on anda praktiline tegevusjuhis, kuidas alustada lühiajalise majutusteenuse pakkumisega – milliseid veebilehti kinnisvara lühiajaliseks rendiks kasutada ja mis aspektid tuleb enne pihta hakkamist läbi mõelda. Koolitaja on Liis Gunin.

01/02/2023 toimub praktiline töötuba “AirBnB.com ja Booking.com kasutamine”

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine