Kuidas müüa kinnisvara?

13,99

Käsiraamat „Kuidas müüa kinnisvara? Eduka kinnisvaratehingu saladused“ keskendub nõuannetele eraisikust kinnisvaramüüjale, kes soovib müüa oma kodu – korteri või maja.

Inimene puutub oma kodu müümisega kokku enamasti mitte rohkem kui kord-paar kogu elu jooksul. Samal ajal on rahalises mõttes sageli tegemist ühe elu suurima tehinguga nii kinnisvaramüüja kui -ostja jaoks.

Vaatame kogu kinnisvara müümise protsessi algusest lõpuni ehk müügimõtete tekkimisest kuni valduse üleandmise vormistamiseni. Käsiraamat on praktilise joonega. St anname lugejaile konkreetseid nõuandeid, kuidas kogu kinnisvara müügiprotsess ajaliselt ja rahaliselt efektiivselt korraldada.

Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas müüa kinnisvara? Eduka kinnisvaratehingu saladusedRaamatu tutvustus

Õpikus vaatame kogu kinnisvara müümise protsessi algusest lõpuni ehk müügimõtete tekkimisest kuni valduse üleandmise vormistamiseni. Õpik on praktilise joonega. St anname lugejaile konkreetseid nõuandeid, kuidas kogu kinnisvara müügiprotsess ajaliselt ja rahaliselt efektiivselt korraldada.

Käsiraamat sobib õpikuks inimesele, kes soovib end rohkem kurssi viia kinnisvara müügipoolega.

Autor

Tõnu ToomparkTõnu Toompark on pikaajalise kogemusega kinnisvarakonsultant ja -koolitaja, kelle praktilise kogemuse allikaks on töökohad avalikus sektoris, maakleribüroodes, arendusettevõttes ja iseseisva kinnisvarakonsultandina.

Tõnu Toompark on Eesti ajakirjanduses avaldanud sadu artikleid ja kommentaare, paljud neist kinnisvara ostmise ja müümise teemadel. Paele selle on Tõnu Toompark mitmete Kinnisvarakooli koolituste aktiivne lektor, samuti Tallinna Tehnikaülikooli kinnisvaraturunduse kursuse lektor.

Tõnu Toompark on käsiraamatu „Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu“ autor ja „Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“ kaasautor.

Sisukord ja sissejuhatus

Transport ja soodustus

• Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.

• NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

Lisa raamat “Kuidas müüa kinnisvara?” ostukorvi

You may also like…